Digitürk

  


Reklamı Geç


Puan Ver :

Tv Hakkında

 Dijital televizyon yayıncılığı sektöründe Türkiye'ye hizmet vermek amacı ile 1999 yılının mart ayında kurulan DIGITURK, 2000 yılının mart ayından beri üyelerine hizmet vermektedir.

Türkiye'nin dijital platform kuruluşu olarak, bünyesindeki çok sayıda televizyon, radyo, müzik ve interaktif kanalını, dijital görüntü ve ses kalitesiyle üyelerine ulaştırmaktadır.

Alışılagelmiş televizyon izleme alışkanlığını 21. yüzyıl teknolojisi ile yeniden şekillendiren DIGITURK, dijital platform işletmeciliğinde bugün hala Türkiye'nin ilk ve tek ismi olmaya devam etmektedir. Türkiye'nin en önemli teknolojik yatırımlarından biri olan DIGITURK, Avrupa'nın da sayılı Platformları arasında yer almaktadır.

Tv Adı: Digitürk
Dil:
Etiketler: Digitürk izleDigitürk canlı izleDigitürk şifresiz izleDigitürk seyretDigitürk maç izle
uyduizle.com Puanı: 10 üzerinden 5.7
Toplam Oy Sayısı: 109
Digitürk
Yorum Yapın
Ad, Soyad:
E-Mail Adresiniz:
Yorumunuz:
Güvenlik Kodu:
Yorumlar
Yazan : umut Tarih : 10.11.2013
hadi ama
Yazan : umut Tarih : 10.11.2013
oldumu
Istatistikler

  • Toplam Tv Kanalı : 24
webservis
Sitemizde yer alan tüm tv kanalları yer sağlayıcı 3. part sitelerden alıntı mantığıyla çalışmaktadır. Örnek Siteler: Facebook Yahoo vs. Videolara yapılan yorumlardan yorumu yapan kişi sorumludur. Videoları barındıran site videoyu silme hakkını saklı tutar. Bu sitede sadece tv izlenir. Sitemizden kaldırılmasını istediğiniz knaalın link ve ismini iletişim bölümünü tıklayarak kaldırılmasını istediğiniz tv veya radyo kanallarını bize iletebilirsiniz.